Ta strona używa plików cookies zaakceptuj | polityką prywatności.

Dyspozytora w Dziale Zaopatrzenia i Transportu

20 lipca 2016
Oferta dodana przez: Dział Personalny

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie, poszukuje kandydatów na stanowisko: Dyspozytora w Dziale Zaopatrzenia i Transportu.

Wymagania: - wykształcenie średnie techniczne, - dobra znajomość praktyczna pracy z komputerem – występowanie skomplikowanego programu transportowego „SEKT”, - podstawowa znajomość – dokumentów związanych z obrotem materiałowym oraz rozliczeniami w transporcie: usług
transportowych, paliw, remontów itp., - wskazana praktyczna znajomość pracy w transporcie jako dyspozytor ,

a ponadto: - odporność psychiczna na stres, - praca z ludźmi, pod presją czasu itp., - umiejętność efektywnej organizacji pracy, - komunikatywność, - samodzielność.

Oferujemy: - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, - szkolenia i rozwój zawodowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej oferty wraz z listem motywacyjnym, CV oraz kserokopię dokumentów poświadczających umiejętności zawodowe, wraz z następującą klauzulą „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 – Dz. U. Nr 133, poz. 883) na adres:Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika ul. Chałubińskiego 7, 75-581 Koszalin Z dopiskiem „Oferta na stanowisko dyspozytora” lub na adres email: pulecka.bogda@swk.med.pl Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Procedura naboru pracowników na wolne stanowiska pracy (pobierz pdf)

Załącznik Nr 5 kwestionariusz (pobierz pdf)

Załącznik Nr 7 klauzula informacyjna: (pobierz docx)

Szpital Wojewódzki w Koszalinie 2002 - 2021 (c)