Ta strona używa plików cookies zaakceptuj | polityką prywatności.

Elektryk

15 września 2015
Oferta dodana przez: Dział personalny

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie, poszukuje kandydatów na stanowisko: Elektryka w Dziale Technicznym.

Wymagania: - wykształcenie średnie techniczne, kierunkowe, technik elektryk lub automtyk, - doświadczenie zawodowe, - znajomość pracy na komputerze, - posiadanie uprawnień elektrycznych (SEP) minimum typ „E” do 1kV, - dobrze widziane jest posiadanie uprawnień pomiarowych.

a ponadto: - rzetelność - odpowiedzialność, - dyspozycyjność, - umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy: - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, - praca w systemie zmianowym, - szkolenia i rozwój zawodowy.

Osoba przyjęta do pracy poddawana będzie szkoleniom zawodowym, organizowanym na terenie szpitala. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej oferty wraz z listem motywacyjnym, CV oraz kserokopię dokumentów poświadczających umiejętności zawodowe, wraz z następującą klauzulą „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 – Dz. U. Nr 133, poz. 883) na adres: Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika ul. Chałubińskiego 7, 75-581 Koszalin Z dopiskiem „Oferta na stanowisko elektryk w Dziale Technicznym” lub na adres email: praca@swk.med.pl Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Procedura naboru pracowników na wolne stanowiska pracy (pobierz pdf)

Załącznik Nr 5 kwestionariusz (pobierz pdf)

Załącznik Nr 7 klauzula informacyjna: (pobierz docx)

Szpital Wojewódzki w Koszalinie 2002 - 2021 (c)