Ta strona używa plików cookies zaakceptuj | polityką prywatności.

Inspektora do spraw technicznych

21 lutego 2014
Oferta dodana przez: Dział personalny

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie, poszukuje kandydatów na stanowisko: Inspektora ds. technicznych.

Wymagania: - wykształcenie wyższe, techniczne w jednym kierunku: budowlane, elektryczne, sanitarne,
ochrona środowiska, - posiadanie doświadczenia zawodowego w zarządzaniu, eksploatacją i utrzymaniem nieruchomością, - bardzo dobra znajomość pracy na komputerze, znajomość pracy w programie Excel, - znajomość podstawowych zagadnień z zakresu ustawy Prawo Zamówień Publicznych, - znajomość zasad prowadzenia dokumentacji statystycznej, archiwizowanie itp., - znajomość zasad kosztorysowania robót budowlanych, najlepiej w programie Rodos, - doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji przetargowej w oparciu o ustawę Prawo
Zamówień Publicznych /ukończone kursy/, - doświadczenie w prowadzeniu „Książek obiektów budowlanych” np ukończony kurs, - posiadanie uprawnień budowlanych w jednym z w/w kierunków.

Osobie spełniającej nasze wymagania oferujemy ciekawą pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego i dalsze szkolenia. Forma zatrudnienia umowa o pracę.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej oferty wraz z listem motywacyjnym, CV oraz kserokopię dokumentów poświadczających umiejętności zawodowe, wraz z następującą klauzulą „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 – Dz. U. Nr 133, poz. 883) na adres: Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika ul. Chałubińskiego 7, 75-581 Koszalin Z dopiskiem „Oferta na stanowisko inspektora ds. technicznych” lub na adres email: pulecka.bogda@swk.med.pl Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Procedura naboru pracowników na wolne stanowiska pracy (pobierz pdf)

Załącznik Nr 5 kwestionariusz (pobierz pdf)

Załącznik Nr 7 klauzula informacyjna: (pobierz docx)

Szpital Wojewódzki w Koszalinie 2002 - 2021 (c)