Ta strona używa plików cookies zaakceptuj | polityką prywatności.

Inspektora do spraw zaopatrzenia

26 lutego 2015
Oferta dodana przez: Dział personalny

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie, poszukuje kandydatów na stanowisko: Inspektora do spraw zaopatrzenia.

Wymagania: - wykształcenie średnie techniczne, - dobra znajomość obsługi komputera, - praktyka w obsłudze programów komputerowych, Excel, Word, Internet w tym magazynowo-
materiałowych, - praktyka w zaopatrzeniu tj. znajomość FV, - rozliczanie zaliczek, - dokumentów związanych z obrotem materiałowym, - prawo jazdy kat „B”.

a ponadto: - umiejętność organizacji czasu pracy, - odporność na stres, - umiejętność pracy w grupie oraz dynamizm i kreatywność w działaniu - samodzielność oraz zdolność do wdrażania zmian.

Oferujemy: - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, - szkolenia i rozwój zawodowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej oferty wraz z listem motywacyjnym, CV oraz kserokopię dokumentów poświadczających umiejętności zawodowe, wraz z następującą klauzulą „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 – Dz. U. Nr 133, poz. 883) na adres: Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika ul. Chałubińskiego 7, 75-581 Koszalin Z dopiskiem „Oferta na stanowisko inspektora ds. zaopatrzenia” lub na adres email: pulecka.bogda@swk.med.pl Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Procedura naboru pracowników na wolne stanowiska pracy (pobierz pdf)

Załącznik Nr 5 kwestionariusz (pobierz pdf)

Załącznik Nr 7 klauzula informacyjna: (pobierz docx)

Szpital Wojewódzki w Koszalinie 2002 - 2021 (c)