Ta strona używa plików cookies zaakceptuj | polityką prywatności.

Kierowca w Dziale Zaopatrzenia i Transportu

21 stycznia 2016
Oferta dodana przez: Dział personalny

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie, poszukuje kandydatów na stanowisko: Kierowca w Dziale Zaopatrzenia i Transportu.

Oczekiwania wobec kandydata: - min. wykształcenie zasadnicze (ZSZ mechaniczne lub samochodowe), - prawo jazdy kat. „B”, - aktualny kurs pierwszej pomocy, - zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym.

Cechy osobowościowe: - rzetelność - odpowiedzialność, - dyspozycyjność, - umiejętność pracy w zespole.

Osoba przyjęta do pracy poddawana będzie szkoleniom zawodowym, organizowanym na terenie szpitala. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej oferty wraz z listem motywacyjnym, CV oraz kserokopię dokumentów poświadczających umiejętności zawodowe, wraz z następującą klauzulą „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 – Dz. U. Nr 133, poz. 883) na adres: Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika ul. Chałubińskiego 7, 75-581 Koszalin Z dopiskiem „Oferta na stanowisko kierowca w Dziale Zaopatrzenia i Transportu” lub adres email: pulecka.bogda@swk.med.pl Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Procedura naboru pracowników na wolne stanowiska pracy (pobierz pdf)

Załącznik Nr 5 kwestionariusz (pobierz pdf)

Załącznik Nr 7 klauzula informacyjna: (pobierz docx)

Szpital Wojewódzki w Koszalinie 2002 - 2021 (c)