Ta strona używa plików cookies zaakceptuj | polityką prywatności.

Koordynator ds pacjenów onkologicznych

31 maja 2017
Oferta dodana przez: Dział personalny

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie ul. Chałubińskiego 7, reprezentowanym przez Dyrektora Szpitala lek.med. Andrzeja Kondaszewskiego, poszukuje kandydatów na stanowisko: Koordynator ds. pacjentów onkologicznych w Oddziale Onkologii i Chemioterapii.

Od kandydata oczekujemy: - rzetelności, - odpowiedzialności, - dyspozycyjności, - odporności na stres, - cierpliwości.

Oferujemy: Osobie spełniającej nasze wymagania oferujemy ciekawą pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego i dalsze szkolenia. Forma zatrudnienia umowa na zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej oferty wraz z listem motywacyjnym, CV oraz kserokopię dokumentów poświadczających umiejętności zawodowe, wraz z następującą klauzulą „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 – Dz. U. Nr 133, poz. 883) na adres:

Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika ul. Chałubińskiego 7, 75-581 Koszalin Z dopiskiem „Oferta na stanowisko Koordynator ds. pacjentów onkologicznych w Oddziale Onkologii i Chemioterapii” lub adres email: pulecka.bogda@swk.med.pl

Nadzór nad bezpiecznym przetwarzaniem danych osobowych pełni Administrator Bezpieczeństwa Informacji Anna Kobusińska tel. kont. (94) 3488545. Po skończonym procesie rekrutacji oferty podlegają zniszczeniu. W każdym momencie prowadzonej rekrutacji kandydat może wycofać swoją kandydaturę i zawnioskować o usunięcie jego aplikacji i przesłanych wcześnie danych osobowych. Rekrutacja i zbieranie aplikacji na stanowisko Koordynator ds. pacjentów onkologicznych w Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika w Koszalinie reprezentowanym przez Dyrektora lek.med. Andrzeja Kondaszewskiego odbywa się na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U.2016 poz.922).

Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Procedura naboru pracowników na wolne stanowiska pracy (pobierz pdf)

Załącznik Nr 5 kwestionariusz (pobierz pdf)

Załącznik Nr 7 klauzula informacyjna: (pobierz docx)

Szpital Wojewódzki w Koszalinie 2002 - 2021 (c)