Ta strona używa plików cookies zaakceptuj | polityką prywatności.

Lekarz posiadający specjalizację z dziedziny anestezjologii i intensywnej terapii lub chcący się specjalizować w w/w zakresie

09 czerwca 2017
Oferta dodana przez: Dział personalny

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie ul. Chałubińskiego 7 reprezentowanym przez Dyrektora Szpitala lek. med. Andrzeja Kondaszewskiego, poszukuje kandydata na stanowisko: lekarza w Oddziale Anestezjologii, Intensywnej Terapii Dorosłych posiadającego specjalizację z dziedziny anestezjologii i intensywnej terapii lub chcącego specjalizować się w w/w zakresie,

Wymagania: • dyplom ukończenia studiów lekarskich, • specjalizację z w/w dziedziny, • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, • elastyczność, operatywność zaangażowanie, • umiejętność pracy w zespole, • dobra organizacja w pracy i samodzielność, • umiejętność podejmowania decyzji, • odporność na stres.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej oferty wraz z listem motywacyjnym, CV oraz kserokopię dokumentów poświadczających umiejętności zawodowe, wraz z następującą klauzulą „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 – Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926z późn zm.) na adres:

Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika ul. Chałubińskiego 7, 75-581 Koszalin Z dopiskiem „Oferta na stanowisko lekarza w Oddziale Anestezjologii, Intensywnej Terapii Dorosłych”, bądź na adres email: joanna.szewczyk@swk.med.pl Nadzór nad bezpiecznym przetwarzaniem danych osobowych pełni Administrator Bezpieczeństwa Informacji Anna Kobusińska tel. kont (94) 3488545 Po skończonym procesie rekrutacji oferty podlegają zniszczeniu. W każdym momencie prowadzonej rekrutacji kandydat może wycofać swoją kandydaturę i zawnioskować o usunięcie jego aplikacji i przesłanych wcześniej danych osobowych. Rekrutacja i zbieranie aplikacji na stanowisko lekarza w Oddziale Anestezjologii, Intensywnej Terapii Dorosłych w Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika w Koszalinie reprezentowanym przez Dyrektora lek. Andrzeja Kondaszewskiego odbywa się na podstawie art.23 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tj Dz.U.2016 poz.922 Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Procedura naboru pracowników na wolne stanowiska pracy (pobierz pdf)

Załącznik Nr 5 kwestionariusz (pobierz pdf)

Załącznik Nr 7 klauzula informacyjna: (pobierz docx)

Szpital Wojewódzki w Koszalinie 2002 - 2021 (c)