Ta strona używa plików cookies zaakceptuj | polityką prywatności.

Młodszy asystent fizjoterapii/Asystent fizjoterapii

17 lutego 2014
Oferta dodana przez: Dział personalny

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie, poszukuje kandydatów na stanowisko: Młodszego asystenta fizjoterapii/Asystenta fizjoterapii – umowa na zastępstwo

Od kandydata oczekujemy: - posiadanie tytułu magistra lub licencjata na kierunku fizjoterapia, - rzetelności, - dokładności, - odpowiedzialności, - dyspozycyjności, - odporności na stres.

Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Osoba przyjęta do pracy poddawana będzie szkoleniom zawodowym, organizowanym na terenie szpitala. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej oferty wraz z listem motywacyjnym, CV oraz kserokopię dokumentów poświadczających umiejętności zawodowe, wraz z następującą klauzulą „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 – Dz. U. Nr 133, poz. 883) na adres:Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika ul. Chałubińskiego 7, 75-581 Koszalin Z dopiskiem „Oferta na stanowisko Asystenta fizjoterapii” lub na adres email: annap@swk.med.pl. Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Procedura naboru pracowników na wolne stanowiska pracy (pobierz pdf)

Załącznik Nr 5 kwestionariusz (pobierz pdf)

Załącznik Nr 7 klauzula informacyjna: (pobierz docx)

Szpital Wojewódzki w Koszalinie 2002 - 2021 (c)