Ta strona używa plików cookies zaakceptuj | polityką prywatności.

Lider Rynku - najlepsza firma w Polsce

wtorek, 26 sierpnia 2003
Wiadomość dodana przez: Dział Jakości i Marketingu

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że Szpital Wojewódzki w Koszalinie przystąpił do Konkursu Promocyjnego LIDER RYNKU 2003 w kategorii FIRMA. Warunkiem przystąpienia do konkursu było dokonanie wielostronnej oceny działalności naszej placówki. A liderzy wyłaniani byli metodą porównawczą konkurencyjnych zgłoszeń.

Szpital uzyskał prawo do posługiwania się tytułem:

Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika w Koszalinie - Lider Rynku Usług Szpitalnych w Polsce

Ponadto wygrana w konkursie upoważnia Szpital do posługiwania się znakiem promocyjnym, medalem - w formie statuetki i w formie graficznej oraz dyplomem lidera w kontaktach handlowych i wszelkich kampaniach promocyjnych, reklamowych przez okres jednego roku od daty uzyskania licencji.

Uroczyste wręczenie licencji miało miejsce 28 maja 2003 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie (zdjęcia w załączeniu). Na gali finałowej obecny był Prezydent Miasta Koszalina - Mirosław Mikietyński, którego obecność wynikała z faktu pełnienia przez niego funkcji dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie w okresie poddania ocenie działalności naszej placówki.

W dniu 30 maja br. na spotkaniu kierowników i ordynatorów z Marszałkiem i Wicemarszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego, Ministrem Sewerynem Jurgielańcem i ze mną, Prezydent Miasta symbolicznie przekazał mi statuetkę i licencję Lidera Rynku.

Mam nadzieję, że to wyróżnienie naszej placówki zachęci nas wszystkich do dalszej dobrej pracy oraz umocnienia pozycji Szpitala na rynku usług medycznych.

Wszystkim pracownikom Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie - gratuluję.

Szpital Wojewódzki w Koszalinie 2002 - 2021 (c)