Ta strona używa plików cookies zaakceptuj | polityką prywatności.

RSS Z ostatniej chwili

Wiadomości z ostatniej chwili

Komunikat w sprawie ograniczeń w wykonywaniu badań radiologicznych

16 marca 2020 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że w związku z pandemią zakażenia wirusem SARS CoV2 wywołującym chorobę COVID 19 od dnia 13 marca 2020 r. w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie, wstrzymuje się wykonywanie planowych badań USG, RTG, TK i MR u pacjentów ambulatoryjnych.


Koronawirus - co musisz wiedzieć?

13 marca 2020 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu

Zapraszamy do korzystania ze strony Ministerstwa Zdrowia, która jest dedykowana kampanii edukacyjnej dotyczącej koronawirusa, pod adresem: www.gov.pl/koronawirus. Więcej informacji uzyskacie Państwo także w dołączonych plakatach.


Ogłoszenie o sprzedaży

10 marca 2020 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie posiada na sprzedaż przystawkę do biopsji stereotaktycznej Lorad StereoLoc II. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Działem Technicznym pod numerem telefonu (94) 34 88 179. Aparat można oglądać w dni robocze od godziny 8 do 14 w siedzibie Szpitala.


Konferencja prasowa dotycząca przekazania przez Urząd Marszałkowski funduszy na modernizację infrastruktury i specjalistyczny sprzęt dla Szpitala

09 marca 2020 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu
15134_dscf3421

W dniu 5 marca 2020 roku w Szpitalu, odbyła się konferencja prasowa, na której miało miejsce podpisanie umowy pomiędzy Szpitalem a Urzędem Marszałkowskim, na dofinansowanie modernizacji infrastruktury Szpitala oraz zakup specjalistycznego sprzętu medycznego. Szpital Wojewódzki w Koszalinie zaplanował dwie inwestycje. Otrzyma na nie w sumie 1 mln zł. Wsparcie Marszałka Województwa umożliwi wyposażenie modernizowanego wcześniej i z roku na rok obleganego przez pacjentów Oddziału Chirurgii Urazowej i Ortopedycznej. Koszty tych działań to 600 tys. zł, z czego marszałkowskie dofinansowanie wyniesie 550 tys. zł. Pozostałe środki przeznaczone zostaną na remont pomieszczeń Pracowni Mammograficznej i zakup drukarki do cyfrowych zdjęć mammograficznych.


Kampania edukacyjna dotycząca koronawirusa

05 marca 2020 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu

Zapraszamy do korzystania ze strony Ministerstwa Zdrowia, która jest dedykowana kampanii edukacyjnej dotyczącej koronawirusa, pod adresem: www.gov.pl/koronawirus


Komunikat dla odwiedzających pacjentów

04 marca 2020 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu

Informuję, że od dnia 05.03.2020 r. w Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika obowiązuje całkowity zakaz odwiedzin (art. 5 ustawy z dnia 06 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta). Zakaz odwiedzin obowiązuje do odwołania.


Szpital Wojewódzki w Koszalinie 2002 - 2020 (c)