Ta strona używa plików cookies zaakceptuj | polityką prywatności.

RSS Z ostatniej chwili

Wiadomości z ostatniej chwili

Podziękowania od Pacjentki Szpitala

12 marca 2021 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu
16434_podziekowania_o_zakazny

Za każdym razem z ogromną wdzięcznością i satysfakcją przyjmujemy każde dobre słowo od Naszych Pacjentów – bo nawet najmniejszy gest wyrażający docenienie wysiłku medyków i pracowników Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie jest budujący i motywujący dla Zespołu.

Tym razem na ręce Pana Dyrektora Andrzeja Kondaszewskiego zostały przekazane podziękowania od Pani Elżbiety, która przebywała na Oddziale Obserwacyjno – Zakaźnym.

„ (…) pragnę złożyć serdeczne podziękowania dla całego personelu Oddziału Zakaźnego za wspaniałą opiekę, jaką otoczyli mnie pana pracownicy – napisała pani Elżbieta. – Chciałabym wyrazić szczególne podziękowanie i wdzięczność lekarzowi Pani Paulinie Panek za jej profesjonalizm, niezwykłą empatię i oddane swej pracy. (…) ”

Na koniec pani Elżbieta złożyła wszystkim Pracownikom Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie dużo zdrowia i wytrwałości z nadzieją na powrót do normalności.

„Raz jeszcze dziękuję i gratuluję wspaniałych Pracowników” – dodała Pani Elżbieta.

My również dziękujemy! Z naszej strony składamy Pani Elżbiecie, a także wszystkim Pacjentom naszego Szpitala, przede wszystkim życzenia zdrowia, ale też pozytywnej energii i wiary w to, że w końcu będzie normalnie.


Święto wszystkich Kobiet

08 marca 2021 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu
16414_dzien_kobiet_zyczenia

Z okazji Dnia Kobiet

Wszystkim Paniom składam serdeczne życzenia zdrowia,

szczęścia i spełnienia marzeń

oraz powodzenia w realizowaniu planów.

Niech każdy dzień będzie dla Was wyjątkowy.

Andrzej Kondaszewski

Dyrektor

Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie


WAŻNE - zmiana wykonawcy badań laboratoryjnych

23 lutego 2021 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu
16386_informacja_bad_lab_

Szanowni Pacjenci,

Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika w Koszalinie informuje, że od dnia 01.03.2021 r. badania laboratoryjne na rzecz Szpitala wykonywane będą przez laboratorium Diagnostyka Sp. z o.o.


Światowy Dzień Chorego

10 lutego 2021 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu
16364_dzien_chorego_2021

„Opieka nad chorymi wymaga profesjonalizmu i czułości, bezinteresownych gestów, niezwłocznych i prostych, jak zwyczajny dotyk, poprzez które daje się odczuć drugiemu, że jest ważny” Papież Franciszek

Szanowni Pacjenci, Pielęgniarki i położne, lekarze, opiekunowie. W związku z przypadającym w dniu 11 lutego Światowym Dniem Chorego, wszystkim pacjentom Szpitala Wojewódzkiego im. M. Kopernika w Koszalinie, życzę szybkiego powrotu do zdrowia, cierpliwości w pokonywaniu choroby, optymizmu oraz wewnętrznej pogody ducha w przyjmowaniu tego wszystkiego, co wiąże się z chorobą. Niech każdy nowy dzień będzie lepszy, piękniejszy, a pomoc z naszej strony oraz pełna troski opieka najbliższych, niech sprzyja zachowaniu zdrowia, jego pielęgnacji i rehabilitacji. Personelowi medycznemu - lekarzom, pielęgniarkom, opiekunom oraz pozostałym osobom, które z oddaniem zajmują się chorymi, przekazuję wyrazy uznania i wdzięczności. Dziękuję za zaangażowanie i codzienny trud wkładany w ratowanie ludzkiego zdrowia i życia. Niech pogoda ducha zawsze Wam towarzyszy!

Andrzej Kondaszewski Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego im. M. Kopernika w Koszalinie


Rejestracja do udziału w bezpłatnych badaniach na covid-19 zakończona

05 lutego 2021 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu

Szpital Wojewódzki w Koszalinie zakończył rejestrację chętnych do udziału w bezpłatnych badaniach na covid-19 w ramach Zachodniopomorskiego Programu Monitorowania i Prewencji Epidemii Koronawirusa SARS-CoV-2 i Choroby COVID-19.

Szpital miał za zadanie zbadać 10 tysięcy mieszkańców. Jest już komplet – wszystkie miejsca są zajęte.

Przypomnijmy, Zachodniopomorski Program Monitorowania i Prewencji Epidemii Koronawirusa SARS-CoV-2 i Choroby COVID-19 trwa od listopada minionego roku. To jedyny taki program w kraju, który ma pozwolić na ustalenie, jak duży odsetek populacji przechorował koronawirusa bezobjawowo, bądź skąpoobjawowo. Jego realizatorem jest Urząd Marszałkowski w Szczecinie. W województwie wskazano pięć placówek medycznych do przeprowadzenia badań na covid-19 w ramach Programu, w tym także Szpital Wojewódzki w Koszalinie. Łącznie badania ma przejść 50 tys. osób. Warunek – wiek produkcyjny i żadnych objawów chorobowych, zwłaszcza koronawirusowych. Badania są dobrowolne i bezpłatne.

SWK zarejestrował już komplet, czyli 10 tysięcy mieszkańców z regionu. Badania trwają. Na podsumowanie przyjdzie czas, gdy Program zostanie zakończony, a uzyskane dane zostaną poddane szczegółowej analizie.


Konkurs ofert na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w Pracowni Gamma Kamera

26 stycznia 2021 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie ogłasza Konkursu ofert na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w Pracowni Gamma Kamera na rzecz Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie w pomieszczeniach wskazanych przez Zamawiającego.

Szczegółowe warunki konkursu i wymagane załączniki Zamawiający udostępnił w formie załączników do ogłoszenia.


Szpital Wojewódzki w Koszalinie 2002 - 2021 (c)