Ta strona używa plików cookies zaakceptuj | polityką prywatności.

RSS Z ostatniej chwili

Wiadomości z ostatniej chwili

PODZIĘKOWANIA ZA POMOC I WSPARCIE

24 marca 2020 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu
15181_podziekowania_za_wsparcie

W imieniu własnym oraz personelu Szpitala Wojewódzkiego im. M. Kopernika w Koszalinie pragnę serdecznie podziękować za wsparcie i okazaną pomoc w tym niezwykle trudnym dla nas czasie pandemii wirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19.


Podziękowanie

20 marca 2020 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu

Konferencja Episkopatu Polski, z Przewodniczącym Zespołu ds. Służby Zdrowia bp Romualdem Kamińskim, przekazała podziękowania dla pracowników placówek medycznych, w związku z panującą obecnie, niezwykle trudną sytuacją. Dziękując za oddaną, profesjonalną służbę, codzienną odwagę trwania na stanowiskach, stając na pierwszej linii, najbliżej dotkniętych koronawirusem chorych i zagrożonych zarażeniem pacjentów, zapewniając o duchowym wsparciu i solidarności. W imieniu całego personelu medycznego naszego Szpitala, serdecznie dziękujemy za słowa otuchy i zrozumienia dla codziennej pracy, za modlitwę o łaskę zdrowia, dar mądrości i siłę wytrwania podczas walki z zagrożeniem wywołanym światową pandemią koronawirusa.


KOMUNIKAT DLA KONTRAHENTÓW W SPRAWIE CZASOWEGO ZAWIESZENIA UDZIELANIA ŚWIADCZEŃ PLANOWYCH

16 marca 2020 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu

Uprzejmie informuję, że mając na uwadze konieczność spełnienia nałożonego decyzją nr 1/BZK/2020 Wojewody Zachodniopomorskiego na Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie obowiązku pozostawania w stanie podwyższonej gotowość, w związku z kierowaniem pacjentów z podejrzeniem zachorowania lub zakażenia koronawirusem COVID-19, od dnia 17 marca 2020 r. Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika w Koszalinie czasowo zawiesza udzielanie świadczeń w ramach zawartych umów.


KOMUNIKAT W SPRAWIE CZASOWEGO ZAWIESZENIA UDZIELANIA ŚWIADCZEŃ PLANOWYCH

16 marca 2020 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu

Uprzejmie informujemy, że w związku z sytuacją epidemiologiczną spowodowaną zagrożeniem COVID-19 od dnia jutrzejszego tj. 17 marca 2020 r. Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika w Koszalinie czasowo zawiesza udzielanie świadczeń planowych.


Komunikat w sprawie ograniczeń w wykonywaniu badań radiologicznych

16 marca 2020 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że w związku z pandemią zakażenia wirusem SARS CoV2 wywołującym chorobę COVID 19 od dnia 13 marca 2020 r. w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie, wstrzymuje się wykonywanie planowych badań USG, RTG, TK i MR u pacjentów ambulatoryjnych.


Koronawirus - co musisz wiedzieć?

13 marca 2020 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu

Zapraszamy do korzystania ze strony Ministerstwa Zdrowia, która jest dedykowana kampanii edukacyjnej dotyczącej koronawirusa, pod adresem: www.gov.pl/koronawirus. Więcej informacji uzyskacie Państwo także w dołączonych plakatach.


Szpital Wojewódzki w Koszalinie 2002 - 2020 (c)