Ta strona używa plików cookies zaakceptuj | polityką prywatności.

RSS Z ostatniej chwili

Wiadomości z ostatniej chwili

Zwyciężyliśmy w Familiadzie!

26 września 2003 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu
Familiada_01

W poniedziałek 22.09.2003 r. w studio TVP 2 odbyło się 1000 nagranie teleturnieju rodzinnego - Familiada. Wśród zaproszonych uczestników zabawy był Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie - Marek Stachowicz.


Szkolenie "Odleżyny bez tajemnic"

17 września 2003 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu
Odlezyny_01

16. września 2003 r. z inicjatywy Zespołu ds. Pielęgnowania Ran działającego w ramach Komitetu Jakości odbyło się ogólnoszpitalne szkolenie pt. "Odleżyny bez tajemnic". W szkoleniu uczestniczyło 40 pielęgniarek z oddziałów szpitalnych, w których leczy się pacjentów zagrożonych odleżynami.


Wizyta senatora

10 września 2003 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu

W poniedziałek tj. 08 września 2003 r. Szpital Wojewódzki w Koszalinie odwiedził Senator RP Grzegorz Andrzej Niski. Pan Senator jest Członkiem Komisji Obrony Narodowej i Bezpieczeństwa Publicznego, Komisji Ochrony Środowiska oraz Klubu Senackiego Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy.


Spotkanie z posłem

04 września 2003 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu
Posel_01

W dniu 3 września br. w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie odbyło się spotkanie medycznej kadry kierowniczej z Posłem na Sejm RP, Członkiem Sejmowej Komisji Finansów Publicznych, Członkiem Komisji Europejskiej - Edwardem Wojtalikiem.


Przeczytali mnóstwo bajek

28 sierpnia 2003 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu

Monika Wasilewska, uczennica koszalińskiego Centrum Kształcenia Ustawicznego, namówiła swoje koleżanki, aby podczas wakacji chodzic do szpitala i czytać książki dzieciom. Na taki sam pomysł wpadł też radny miejski, kilka emerytowanych nauczycielek i studentki.


Lider Rynku - najlepsza firma w Polsce

26 sierpnia 2003 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu
Lider_01

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że Szpital Wojewódzki w Koszalinie przystąpił do Konkursu Promocyjnego LIDER RYNKU 2003 w kategorii FIRMA. Warunkiem przystąpienia do konkursu było dokonanie wielostronnej oceny działalności naszej placówki. A liderzy wyłaniani byli metodą porównawczą konkurencyjnych zgłoszeń.


Szpital Wojewódzki w Koszalinie 2002 - 2021 (c)